NA LOUCE Restaurace + Penzion
RESTAURACE

NA LOUCE Restaurace + Penzion
Žďárská 353, Nové Veselí

Navigovat Navigovat
+420774482594
e-mail: info@nalouce.cz
web: www.nalouce.cz

NA LOUCE Restaurace + Penzion se nachází 4 km za Žďárem nad Sázavou směrem na Jihlavu v městysu Nové Veselí. Naše moderní restaurace je ideálním místem nejen pro slavnostní oběd, večeři či setkání. Každý den nabízíme v době oběda cenově zvýhodněné polední menu a celý pracovní týden připravujeme speciální týdenní menu. Na vybrané víkendy Vám nabízíme tématickou nabídku jídel a speciální zábavné akce. K dispozici je příjemné posezení na venkovní zahrádce s výhledem do krajiny a dětským hřištěm.

RESTAURACE
Těšíme se na vaši návštěvu a budeme rádi, když nám sdělíte, jak Vám u nás chutnalo. Kapacita restaurace: 50 míst.

PENZION
Připravili jsme pro Vás 6 nově vybavených pokojů s celkovou kapacitou 18 osob. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, vanou, TV a Wi-Fi připojením na internet. Hostům je k dispozici soukromé parkoviště a samostatný vchod do penzionu a restaurace. Kapacita penzionu: 18 osob.

SPECIÁLNÍ AKCE
Pravidelně pro Vás připravujeme speciální akce, díky kterým můžete ochutnat tradiční i nevšední pokrmy z celého světa. Také máte rádi venkovní grilování? My ano, proto v letním období pořádáme grilovací večery, rožnění prasat či opékání ryb. Tyto večery jsou většinou tématicky doplněny vystoupením živých kapel a zpěváků, nebo malou diskotékovou zábavou. Pro děti máme připravené dětské pískoviště a travnaté hřiště pro různé míčové a dovednostní hry.

RAUTY, OSLAVY, FIREMNÍ VEČÍRKY A SVATEBNÍ HOSTINY
Nabízíme profesionální služby v oblasti pořádání rautů, večírků, firemních oslav a dalších společenskych událostí. Akci uspořádáme v naší restauraci, nebo můžeme přijet na Vámi zvolené místo (např. firemní večírek).
St 18.9.
0,3l Hovězí vývar s rýží.
1. 150g Kuřecí prso s bylinkovým máslem, hranolky. | 105 Kč
2. 150g Vepřová plec na houbách, houskový knedlík. | 100 Kč

Čt 19.9.
0,3l Zeleninový krém.
1. 150g Hovězí maso na červeném víně a kořenové zelenině, bramborová kaše. | 105 Kč
2. 350g Hrachová kaše s uzeným masem, okurek, chléb. | 100 Kč

Pá 20.9.
0,3l Kuřecí vývar, celestýnské nudle.
1. 300g Kuřecí paličky, grilovaná zelenina, šťouchané brambory. | 105 Kč
2. 120g Vařené hovězí, křenová omáčka, houskový knedlík. | 100 Kč